Радіo - інтернет

Якщо вам потрібен доступ до швидкісного Інтернету в місцях, де наземні канали дуже дорого коштують, нестабільні або взагалі відсутні, то для отримання швидкого доступу до мережі Інтернет у вас немає іншої альтернативи, крім використання технології радіо-інтернету або бездротового інтернету.

Компанія SOWa - перша компанія в Рівненській області, яка пропонує високоякісний доступ до мережі Інтернет за допомогою бездротової технології. У цьому році нами встановлено обладнання, яке дозволяє використовувати технологію "5G" для надання послуги Інтернет.

Швидкість каналів зв'язку може сягати десятків  Мбіт/с у синхронному режимі передавання даних. Це надає можливість одночасно передавати та отримувати інформацію без втрати швидкості та часової затримки, що є дуже важливою умовою для передавання аудіо- та відеосигналів. Під технологіею "5G" слід розуміти передавання даних по радіо в діапазоні 5GHz (5 ГігаГерц).

Використання технології  WiMAX -  це стандарт бездротового зв’язку, який забезпечує широкосмуговий зв’язок на великі відстані зі швидкістю, порівнянної з кабельними з’єднаннями. Побудова мереж на базі технології WiMAX дозволяє забезпечити широкосмуговий доступ в районах,  де відсутні кабельні мережі, а також організувати зв’язок між будівлями і іншими об’єктами, розташованими на відстані до 15–25 км. Отже, виділений бездротовий доступ до Інтернет має особливий сенс для компаній і приватних осіб, які знаходяться в районах з недостатньо розвиненою кабельною інфраструктурою.

Бездротовий Інтернет за технологією "5G" від компанії SOWa - це розширення ваших можливостей доступу до Інтернет вже сьогодні.