Підключення

Інтернет-провайдер SOWa надає послуги швидкісного доступу до Інтернету за зручними тарифами. Ми гарантуємо комфортне користування усіма можливостями Інтернету – від звичного перегляду пошти та веб-сторінок до новітніх мультимедійних технологій: перегляду відео он-лайн, голосового спілкування, відеоконференцій тощо.

Послуги доступу до Інтернету від SOWa – це:

  • оптимальна ціна;
  • висока якість;
  • стабільна швидкість;
  • цілодобовий доступ;
  • професійна технічна підтримка.

Залежно від того, в якому районі м.Сарни ви проживаєте, компанія SOWa пропонує підключення до мережі Інтернет за такими технологіями:

Ethernet – це технологія підключення до Інтернету безпосередньо через локальну мережу провайдера, що забезпечує найвищу якість послуг та найвищу швидкість серед усіх технологій доступу до Інтернету, стабільний цілодобовий доступ до глобальних ресурсів на обраній швидкості. Таке підключення не потребує купівлі модема і здійснюється шляхом під’єднання комп’ютера користувача безпосередньо до мережевого адаптера.

Радіо-інтернет – це технологія доступу до швидкісного Інтернету за допомогою радіочастот, яка є  якісною альтернативою в місцях, де наземні канали дорогі, нестабільні або взагалі відсутні.

Основною перевагою мобільного інтернету є незалежність від місця знаходження. Маючи ноутбук, можна приєднати до нього мобільний телефон і користуватися Інтернетом всюди, де є відповідне покриття: у транспорті, кафе чи парку. Компанія SOWa є офіційним представником в м.Сарни декількох операторів мобільного зв’язку, які пропонують послугу «Мобільний Інтернет».

Підключившись за будь-якою з технологій, користувач послуги доступу до Інтернету має можливість обрати для себе найбільш вигідний тарифний план: безлімітний чи з урахуванням трафіку.