Мобільний Інтернет

«Мобільний Інтернет» - це можливість швидкісного доступу до мережі Інтернет скрізь, де є покриття мережі мобільного оператора. За допомогою цієї послуги ви легко зможете підключити ваш ноутбук, персональний комп'ютер або КПК до Інтернету, одержувати й відправляти пошту, переглядати сторінки, спілкуватися й працювати.

Існує декілька стандартів мобільного Інтернету.

GPRS (EGPRS) – це надбудова над технологією мобільного зв’язку GSM, яка виконує пакетну передачу даних за допомогою операторів мобільного зв’язку. Технологія GPRS передбачає тарифікацію по об’єму переданої та прийнятої інформації. За допомогою GPRS швидкість передачі даних може досягати 171,2 кбіт/сек. Даний тип підключення до мережі активно використовують користувачі мобільних телефонів та смартфонів.

Серед переваг GPRS-Інтернету є доступ в мережу з швидким з’єднанням і з нормальною швидкістю передачі даних. Крім того, за допомогою GPRS можна забезпечити мобільний та безпечний доступ співробітників компаній до корпоративних мереж, поштовим та інформаційним серверам організацій. Такою послугою користуються служби охорони (сигналізація), банки та платіжні системи (встановлення банкоматів, терміналів оплати послуг), а також в промисловості (датчики та лічильники).

CDMA-Інтернет – ще один спосіб виходу в мережу. Швидкість обміну даними через CDMA від 156 кбіт/сек. Швидкість та вартість виходу в мережу роблять CDMA більш привабливим для корпоративних клієнтів, чим GPRS.

Якщо у вас немає телефонної лінії, можливості провести кабельний або виділений швидкісний Інтернет, і вам потрібен постійний доступ до мережі, то це ваш варіант. Маючи ноутбук, можна приєднати до нього мобільний телефон або модем і користуватися Інтернетом всюди, де є відповідне покриття: у транспорті, кафе чи парку. Підходить таке з’єднання і для звичайних домашніх комп’ютерів, особливо якщо вдома немає стаціонарного телефону чи локальної мережі.

Компанія SOWa є офіційним представником в м.Сарни декількох операторів мобільного зв’язку, які пропонують послуги мобільного інтернету.