Домашня локальна мережа

Локальна комп'ютерна мережа являє собою об'єднання певного числа комп’ютерів (іноді досить великого) на відносно невеликій території. Сучасні локальні мережі будуються на основі топології  "зірка" з використанням комутаторів та кабелю UTP чи FTP 5-ої категорії ("вита пара"). Дана технологія носить назву Fast Ethernet та дозволяє проводити обмін інформацією на швидкості до 100Мбіт/с. Ця величина достатня для того, щоб задовольнити більшість потреб користувачів мережі. Будинки з'єднуються між собою швидкісними оптичними каналами зв'язку на швидкості 1 Гбіт/с.

Підключитись до високошвидкісного інтернету по технології FTTB (Fiber To The Building – оптика до будівлі) можуть мешканці багатоповерхових будинків, до яких прокладено магістральний кабель. Підключення обладнання абонента до локальної мережі міста здійснюється за допомогою Ethernet-кабелю на швидкості 100 Mbit/c. Абонент може обрати собі будь-який з нових безлімітних тарифних пакетів.

Нещодавно ISP SOWa введено в експлуатацію новий високошвидкісний зовнішній канал зв’язку. Це дозволить надавати послуги доступу до мережі Інтернет на більш якісному рівні, забезпечити гарантовану швидкість всім абонентам, впровадити ще більш привабливі тарифні плани.

Локальна мережа - один з найвигідніших засобів для обміну файлами та даними. В локальній мережі ви - не самотні. Окрім вас там присутні безліч користувачів, з якими можна організувати обмін відеофільмами, музикою, програмами, пограти разом в ігри, а також просто поспілкуватися. Локальна мережа на сьогоднішній день - це досить простий і зручний спосіб підключення до Інтернет.