Webmail (Веб-пошта) - сервіс доступу до поштової скриньки

Для зручності користування поштою нами введено в експлуатацію сервіс Webmail(Веб-пошта) - сервіс доступу до поштової скриньки виду "ім'я_користувача@sowa.com.ua" з допомогою будь-якого інтернет-браузера (Internet Explorer, Mozilla Firefox, Opera, Safari  та інші).

Для використання сервісу Webmail потрібно набрати в браузері адресу http://mail.sowa.com.ua/ або на нашому сайті вибрати в меню пункт "Пошта". Введіть ім'я користувача (в поштовій адресі перед символом @) та пароль доступу до поштової скриньки.

З допомогою сервісу Webmail від інтернет-провайдера "SOWa" ви можете читати та відправляти листи використовуючи зручний для користувача інтерфейс, який не поступається багатьом поштовим програмам. В розділі "Настройки" можна внести зміни в налаштування, керувати папками та обліковим записом.

Увага! На поштовому сервері в режимі тестової експлуатації працює система "Анти-СПАМ", яка визначає листи що є спамом та переміщує їх до папки SPAM. Деякі листи можуть помилково визначатись системою як спам та потрапляти у відповідну папку. Якщо ви не отримали листа - налаштуйте в поштовому клієнті доступ до папки SPAM та пошукайте його там.